dokudan-slider
Ekibimiz
Av. Ayşe OĞUZ
Faaliyet Alanlar: İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Aile Hukuku, Borçlar Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Eşya Hukuku (Özellikle Gayrimenkul Davaları), Miras Hukuku,İdare Hukuku

Eğitimi: Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi (2004)

Baroya Kayıt: 2005

Dil: Türkçe, İngilizce
Marmara Üniversitesi Hukuk fakültesi’nden 2004 yılında mezun olan Avukat Ayşe Oğuz, İzmir’de kurucusu olduğu Ayşe Oğuz Avukatlık Bürosu’nda faaliyet göstermektedir.

2005 yılında stajyer olarak hukuk alanında çalışmalarına başlamıştır. Avukatlık Stajının akabinde, 1 yıl İzmir’de büyük bir avukatlık bürosunda çalışmış ve sonra İzmir’de kendi ofisini kurmuştur.

Avukat Ayşe Oğuz, İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Aile Hukuku, Borçlar Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Eşya Hukuku, Miras Hukuku, İdare Hukuku alanında müvekkillerini başarıyla temsil etmiş ve onlara danışmanlık hizmeti vermiştir. Ayrıca Gayrimenkul Hukuku, Fikri Sınai Mülkiyet Hukuku alanında uzmanlaşmıştır. Bu alandaki çalışmalarına devam etmekte, dava yönetimi ve sözleşmeler hukuku alanında danışmanlık yapmaktadır.

2005 yılından itibaren İzmir Barosuna kayıtlı olan, Avukat Ayşe Oğuz, Dokudan Hukuk Bürosu’nun İzmir Bölgesi İş Ortağıdır.