dokudan-slider
Hakkımızda
Dokudan Hukuk Bürosu, Av. Nazan Şenol Dokudan tarafından kurulmuştur. Büromuz “karşılıklı güven” ve “Gizlilik” prensiplerinden yola çıkarak hizmet verdiği gerçek ve tüzel kişilerin ihtiyaçlarının belirlenmesi ve bu doğrultuda etkin, kaliteli ve hızlı hizmet verme anlayışı üzerine kurulmuştur.

Hukuki danışmanlık ve dava hizmeti vermekte olan ve her türlü uyuşmazlığa çözüm odaklı yaklaşan Hukuk Büromuz, Müvekkillerimizin karşılaştıkları uyuşmazlıkları gerek ulusal gerekse uluslararası hukuk çerçevesinde, Müvekkillerimizin talepleri doğrultusunda, öncelikle uzlaşma yoluyla çözmeyi ilke edinmiştir. Büromuz çalışmalarını hukukun çizdiği sınırlar içerisinde ve mesleğin çizdiği etik kurallarına bağlı olarak gerçekleştirmektedir.

Amacımız değişiklikleri de takip ederek müvekkillerimize en doğru bilgiyi en hızlı ve güvenilir şekilde ulaştırmak, bunu yaparken de müvekkillerimize karşı şeffaflığı, dışarıya karşı da temsil ettiğimiz kişi ya da kurumların saygınlığını koruyarak hukuksal koruma şemsiyesi altında müvekkillerimizin bugününe ve yarınına en üst düzeyde katkı sağlamaktır.